Beelden voor het weekend.. AESTIVATION No2
03-07-2009 - 01:03 - door meteo morris - 4 reacties
Helemaal Europees.. vanaf oktober gratis te krijgen.. en die passage tussen 0.09 en 0.15 min..... oohh, die hele dikke vlokken.. Wat heb ik weer zin om op trip te gaan..
Pluk de zomer.. winter is coming ;-)


@ThijsG.. helemaal gelijk. De boardteasers die de laatste weken verschijnen brengen weinig poeder.. Maar zsm als er weer boardpoederteasers (3 keer woordwaarde) verschijnen zetten we ze hier neer.. tot die tij...Stay stoked!
Supervet! Alleen skiers krijgen nou wel een beetje de overhand... Wat komt er voor moois uit op board gebied??
Supervet! Alleen skiers krijgen nou wel een beetje de overhand... Wat komt er voor moois uit op board gebied??
JAAA, ook ik zit te springen.., maar wanneer zouden we eerste sneeuw kunnen verwachten? Vorig jaar was het in (eind) november al dik zat.